Vorige week zagen we hoe Peter en Mariska hun liefdesreis in Married at First Sight afsloten met een volmondig ‘ja’ tegen elkaar. Het koppel besloot getrouwd te blijven en gaf aan stapelverliefd te zijn.

'MAFS'-koppel Mariska en Peter straalt van verliefdheid: 'Vanaf hier wordt het alleen maar beter'
Maar hoe gaat het nu met het stel?
Mariska en Peter
Op Instagram laat Mariska weten dat de liefde nog altijd volop bloeit. Ze deelt acht foto’s van haar en Peter, waarop duidelijk te zien is dat ze nog steeds samen zijn. ‘Het MAFS-avontuur zit erop, maar dat mag de pret niet drukken, want vanaf hier wordt het alleen maar beter’, schrijft ze enthousiast bij haar bericht. ‘We mogen nu zelfs in het openbaar hand in hand lopen.’
En dat doen ze dan ook volop. Zo liepen ze hand in hand naar hun eerste ontbijtje buiten de deur. Daarnaast genoten ze samen van een wijnfestival, deden ze een interview voor RTL Boulevard én vierden ze de 80ste verjaardag van Mariska’s vader.
De tekst loopt door onder de post.
‘The word is out’
Ook vorige week bevestigde Mariska op Instagram dat zij en Peter nog steeds samen zijn. ‘Jaaa, the word is out, Peter en ik zijn nog samen’, schreef ze onder een serie romantische kiekjes.
Mariska deelde eerder ook al wat behind the scenes-foto’s waar ook niets anders dan vrolijkheid en liefde te zien is. Ook Peter liet van zich horen en deelde een trotse post met de tekst: ‘Dit is nog maar het begin.’
Geheimhouding
Wat kijkers van het programma misschien niet beseffen, is dat het stel maandenlang hun relatie strikt geheim moest houden. “We worden overal herkend”, vertelt Peter aan De Telegraaf. “Dan moet je heel voorzichtig zijn. We mochten niet met elkaar worden gezien.” Mariska vult aan: “Je wil juist leuke dingen doen samen, maar dat kon dus niet. Nu kunnen we gelukkig weer vrij bewegen.”
Alle afleveringen van ‘Married at First Sight’ zijn terug te kijken op Videoland.
