Realitysterren komen en gaan, en dat geldt ook voor het nieuwste seizoen van The Real Housewives of Amsterdam. Een van hen laat in een livestream op Instagram weten te stoppen met de serie.
Ze zegt de keuze “weloverwogen” te hebben gemaakt.
Angela
Angela van den Brink (38) liet al eerder weten dat ze een nieuwtje had en dat blijkt dus te gaan om haar rol in The Real Housewives of Amsterdam. “Ik zal jullie niet langer meer in spanning houden”, zo begon Angela haar verhaal in de livestream. “Ik ben niet meer te zien in het volgende seizoen van The Real Housewives of Amsterdam. (…) 2025 is het jaar waarin ik dingen ga doen die ik leuk vind.”
Er gingen geruchten dat haar man Thijmen wil dat ze met de serie stopt, maar volgens Angela heeft hij er niets mee te maken. “Het format vond ik heel heftig”, aldus Angela. Ze wil zich alleen focussen op “leuke dingen”. “Ik wil dingen doen waar ik gelukkig van word.”
Wel hoopt ze in de toekomst nog op televisie te verschijnen. “Ik hoop dat er nog wat deuren opengaan”, aldus de housewife. En: “Ik wil jullie bedanken voor de support. Dat doet een mens goed.”
Carrière
Angela was niet heel lang te zien in de serie: in augustus 2024 werd pas aangekondigd dat ze meedeed. Ze maakt kunst met epoxy, maar door de show lag dat even “in de vriezer”, zo vertelde ze eerder. “In het verleden heb ik meerdere ondernemingen gehad, zoals een online magazine, een babyzaak en ik dacht een blauwe maandag dat ik youtuber wilde worden. Ik ben een bezig bijtje en vind het heel leuk om creatief bezig te zijn, dus ik ben geen moeder die in haar joggingpak met een knot op haar hoofd op de bank Koffietijd zit te kijken.”
De realityster woont met haar man en vier kinderen onder de rook van Amsterdam. “Mijn dagen zijn wel echt goed gevuld met de kinderen en de kunst die ik maak.”