Vieze onderbroeken achter de bank of een huisbaas die het liefst overal camera’s ophangt: het leven op kamers is lang niet altijd huisje-boompje-feestje. In ‘Kamer en Kwel’ delen jullie je opmerkelijkste woonervaringen.
Deze week spreekt LINDA.meiden met Helene* (25). Haar huisbaas leek niet te checken of zij en haar roomies huur betaalden.
Woonsituatie
Helene woont al drie jaar in een studentenhuis in Tilburg. Het is een typisch feesthuis, waar ze samenwoont met negen anderen. Een echte voordeur hebben ze niet. Wel een poort, met duizenden fietsen ervoor. Het pand is vervallen, maar Helenes kamer is mooi. Daarom neemt ze genoegen met de rest van de woning. Het is immers gezellig én de huur betalen lijkt geen verplichting.