Een Japanse man van 79 heeft de wenkbrauwen van zijn artsen vermoedelijk flink doen fronsen. Hij belandde in het ziekenhuis vanwege ongemak bij het plassen. De oorzaak? Een springtouw in zijn blaas.
Dat schrijven buitenlandse media.
Springtouw
De man had het springtouw van ruim twee meter lang – zonder handvatten – zelf via zijn plasbuis naar binnen geduwd. Uit een 3D-scan bleek dat het touw strak opgerold in zijn blaas zat. Het touw moest operatief verwijderd worden, omdat het – eenmaal in zijn lijf – in de knoop was geraakt. Een Britse expert sprak in een wetenschappelijk artikel over ‘een van de meest extreme objecten die in zijn carrière via de penis in het lichaam is ingebracht’.
Waarom de man het touw had ingebracht, is niet bekend. Ook is het niet duidelijk hoe lang het touw precies in zijn blaas heeft gezeten. Voor de man is het met een sisser afgelopen. Hij heeft geen klachten aan de ingreep overgehouden.