Zin in sex kan worden opgewekt door allerlei zaken. Leer, piercings, voeten en een rollenspel kennen we al wat langer als een bijzondere fetisj. Maar deze kenden we nog niet.
Nathalie uit Nijmegen wordt hitsig van hypnose.
Stripboek
In bovenstaande teaser (de hele video zie je hier) is te zien hoe VICE op bezoek gaat bij Nathalie. Zij ontdekte jaren geleden dat iemand hypnotiseren of zelf gehypnotiseerd worden, haar in extase brengt. Toen ze een album van de stripserie Robbedoes en Kwabbernoot las, zag ze wat hypnose deed. “Allerlei apparaten veranderden hem in een willoze slaaf. Mijn God, wat was dit sexy. Hier masturbeerde ik op”, vertelt Nathalie.
Verlangen
Twee naakte mensen die sex met elkaar hebben, doen haar niet zoveel. Veel warmer krijgt Nathalie het van twee aangeklede personen die elkaar onder hypnose brengen. “Fantasieverhalen waarin iemands eigen wil helemaal wordt weggenomen”, aldus Nathalie. “Het moment waarop je je onderwerpt aan iemand anders… dan hoef je helemaal niks meer. Dat geeft een rust en een heel moment van kwetsbaarheid en intimiteit. Dat is iets heel lekkers”, legt ze uit.
Regenjas
Nathalie is zich ervan bewust dat haar fetisj niet alledaags is. Maar ze blijft het doen, omdat het haar zo’n goed gevoel geeft. Al stelt ze wel een duidelijke eis: de ander moet er helemaal voor openstaan. “Ik zou dit niet willen doen met iemand die vreselijk ongemakkelijk wordt van het idee dat ik dit opwindend vind. Dat voelt alsof ik die man in het park ben met die regenjas en verder niets. Die zijn seksualiteit opdringt aan andere mensen. En dat wil ik niet doen.”