Reizen is leuk, maar helaas nog steeds niet gratis. Een beetje goedkoop dineren is dus niet verkeerd. Nóg beter: een gratis maaltijd, en dat krijg je voor elkaar bij restaurant Mirai Shokudo in Tokyo.
Maar dan moet je wel vijftig minuten in de tok(y)o werken. Restaurant Mirai Shokudo, om precies te zijn.
Lees ook
Tokyo(lo)! Gooi het eens over de Aziatische boeg en bezoek de hoofdstad van Japan
Hoe dat dan werkt?
Het werkt als volgt: je nuttigt een maaltijd, waarna je vijftig minuten in de keuken of de bediening staat. Waarom dit restaurant bestaat? Oprichter Sekai Kobayashi ‘wilde graag ‘hongerige’ mensen bij elkaar brengen die anders geen geld hebben om in een restaurant te eten’. Om hen toch te voorzien van een heerlijke maaltijd, kunnen ze als tegenprestatie even komen werken.
En zo ziet Mirai Shokudo eruit:
https://www.instagram.com/p/BMECwy4A2sb/?taken-at=1017305298
https://www.instagram.com/p/Bb0RFNsDABp/?taken-at=1017305298
https://www.instagram.com/p/BXX7rBLle_p/?taken-at=1017305298
Trek in nog meer vakantie-tips? Reisjournalist Liesbeth Rasker vertrok vorig jaar een weekend naar Madrid en geeft je acht tips waarom we zo van de Spaanse hoofdstad houden. Meer video’s zien? Meld je aan bij LINDA.tv voor nog meer video’s & originele LINDA.tv-programma’s.
Volg LINDA.reizen nu ook via Facebook voor een fijne dosis reisberichten op je tijdlijn.