Martijn Krabbé en zijn Deborah zijn dinsdag precies zeven jaar samen.
De 57-jarige presentator deelt op Instagram een foto om deze bijzondere dag te vieren.
Martijn en Deborah
Martijn en Deborah leren elkaar kennen tijdens een wintersportvakantie in 2014. De presentator is dan net gescheiden. Er is dan ook niet meteen sprake van liefde. Dat is het een paar jaar later wél en in december 2018 vraagt hij haar ten huwelijk via een sinterklaasgedicht op pakjesavond.
Nog geen jaar later geven de twee elkaar het ja-woord. ‘7 jaar geleden kreeg ik opnieuw verkering met de allerleukste allerliefste allermooiste! En dat ben jij Deborah’, schrijft Krabbé bij de foto. De presentator maakt in januari dit jaar bekend dat hij uitgezaaide longkanker heeft en niet meer beter wordt. De kanker is uitgezaaid naar zijn hersenen.
Ziekte
Begin mei geeft hij een update over zijn ziekte. ‘Het lijkt erop dat ik vooralsnog veel geluk heb gehad en dankbaar moet zijn’, schrijft hij op sociale media. In de post spreekt hij ook zijn dank uit aan familie, vrienden, collega’s en volgers die hem naar eigen zeggen enorm steunen in deze zware tijden. De steun ervaart hij als zeer helend, ‘vanuit het diepst van mijn hart’.
Sinds Krabbé aan het behandeltraject is begonnen, is er gelukkig positief nieuws. De scans zien er volgens de artsen goed uit. Het is nog altijd onduidelijk wat er allemaal aan de hand is met Martijn, en dat houdt hij begrijpelijkerwijze voor zichzelf: ‘Mijn ziekte is mijn intimiteit op dit moment. Dat blijft het het liefst zo lang mogelijk. Ik hoop dat jullie dat begrijpen.’