De pensionado’s uit ‘We zijn er bijna!‘ laten zien dat leeftijd ook maar een getal is. Want ook bij deze vakantiegangers kan een degelijke ‘hapjesavond’ uitlopen in een wild dansfeest. Tot grote vreugde van de kijkers.
Pensionado's in 'We Zijn Er Bijna!' gaan 'van links naar rechts' en kijkers geloven hun ogen niet
De gevulde eitjes zijn in ieder geval niet aan te slepen.
Voetjes van de vloer
Ook de gehaktballetjes en macaronisalade schitteren op de hapjestafel te midden van de groep. Maar die moeten natuurlijk wel zo snel mogelijk verteerd worden.
Het tafereel lijkt wel een kringverjaardag deluxe. De levensgenieters vormen met hun comfortabele campingstoelen een gigantische kring. En het gat dat tussen hen in overblijft, blijkt niet alleen gereserveerd te zijn voor de overheerlijke bruschetta’s of gehaktballetjes in satésaus. Daar hoort gedanst te worden!
‘Dat doe ik ze niet na!’
Dat laten ze zich geen tweede keer zeggen. Uiteraard komen de klassiekers uit hun tijd voorbij en kan men nostalgisch dansen onder de Spaanse zon. Maar laat je niet voor de gek houden door de zilvergrijze haren van deze pensionado’s. Één voor één springen ze op bij het horen van de eerste klanken van Snollebollekes. Gehoorzaam springt bijna het gehele We Zijn Er Bijna! ensemble van links naar – jawel – rechts.
Het tafereel is volgens kijkers zowel hilarisch als hartverwarmend. Hoewel niet iederéén zich nu direct in zal schrijven voor het volgende seizoen.
alle snollebollekes nog aan toe, dat doe ik ze niet na!#wezijnerbijna
— Heldinne (@Heldinne) September 13, 2022
https://twitter.com/D4nMan/status/1569778454337409031
Het bleef nog lang onrustig #wezijnerbijna pic.twitter.com/CH1B4yl9re
— SandraG🇺🇦🏳️🌈 (@sandra_G66) September 13, 2022
https://twitter.com/OsingaP/status/1569777972349124609
https://twitter.com/riekeltjen/status/1569777828211597313

Het fragment terugkijken? Dat kan hier.