In het nieuwe seizoen van Winter Vol Liefde komen veel verschillende verblijfplaatsen voorbij. Van kleine boshuisjes tot prachtige hotels. Krijgen kandidaten betaald voor hun deelname?
En blijven deze plekken eigenlijk open tijdens de opnames?
Deelname B&B Vol Liefde
Iris de Jonge,die we kennen vanB&B Vol Liefde,vertelt aan Veronica Superguide dat er wordt verwacht dat je je accomodatie openhoudt. “Ik had één appartement gereserveerd voor mijn kandidaten. Ik kreeg hiervoor wel een vergoeding, maar niet de echte verhuurwaarde.” Volledige compensatie krijgen de eigenaren dus niet. Deelnemen aan het populaire programma levert natuurlijk wel gratis reclame op.
Eten en drinken moeten de deelnemers onderling regelen. Dat kan tevens een goede test zijn voor de toekomstige liefdespartners. “Zo kunnen ze gelijk filmen hoe gul of gierig de kandidaten zijn”, zegt Iris. De feestjes vanJean-Paul in het Spaanse Jijona en het fruits de mer-diner bijMagdaworden dus door de deelnemers zelf betaald.
Iris de Jonge:
Vergoeding
Meedoen aanWinter Vol Liefdebetekent voor een aantal kandidaten dat ze flink wat tijd moeten vrijmaken in hun dagelijkse leven. Accountmanager Karin die bijdeelnemer Dickin Suriname verblijft, heeft in principe een 9-tot-5-baan. Is daar een vergoeding voor? “Volgens mij krijgen ze alleen het vervoer en het verblijf vergoed”, aldus Iris.
Winter Vol Liefde is elke maandag tot en met donderdag om 20.30 uur te zien bij RTL 4 en een week vooruit te streamen bij Videoland.