Kennelijk kun je in Amerika studio’s huren die zijn ingericht als privévliegtuig.
Privéjet-studio
Het ‘bedrog’ kwam onder de aandacht, nadat een Twitteraar een foto van de vliegtuigstudio plaatste. “Ik heb net ontdekt dat LA instagram-meiden studio’s gebruiken die lijken op privéjets voor hun foto’s”, schrijft ze bij de afbeelding. “Het is bizar dat alles waar je naar kijkt nep kan zijn. De setting, de kleding, het lichaam… Het schudt mijn realiteit een beetje door elkaar.”
Die studio is terug te zien in veel social media-posts van influencers. Op zich is het geen verrassing dat influencers locaties én privéjets afhuren. Dat doen ze al jaren. Maar dat zelfs dat vliegtuig nep is, wisten we nog niet.
Verontwaardiging
Het bericht resulteerde in veel verontwaardiging bij Twitteraars, die vervolgens influencers confronteerden. Een aantal van hen heeft daarop social media-berichten verwijderd, comments uitgeschakeld of alsnog toegevoegd dat ze in een studio zaten en niet in een echt privévliegtuig.