Mike uit B&B Vol Liefde is smoorverliefd. Hij denkt zelfs al aan kinderen met deze vrouw. Daarom is het hoog tijd voor een nieuwe stap in de relatie.
De twee gaan samenwonen.
Mike uit ‘B&B Vol Liefde’ over zijn relatie
“Ik ben heel blij, alles gaat goed. Ik ben heel gelukkig en hou haar nog een beetje uit de spotlights, en dat blijf ik ook doen”, zo vertelt hij glunderend voor de camera van Shownieuws. Wel vertelt hij dat ze uit Spanje komt. “Haar vader is Braziliaans en haar moeder komt uit Noord-Spanje.”
De twee wonen nog niet samen, maar dat gaat wel dit jaar gebeuren. “Zij komt wel vaak naar de boerderij, maar ze werkt nog ergens anders. We gaan deze winter samenwonen.”
Tijdens de reünie van het programma B&B Vol Liefde vertelde Mike al dat hij na de opnames een meisje had ontmoet en heel erg verliefd was geworden.
Verliefd
Alhoewel de kijker dacht dat Mike hechtingsproblemen had, maakte hij dus een aantal maanden later bekend dat hij alsnog de liefde had gevonden. “Ik heb haar ontmoet in Lloret de Mar. Heel raar, want ik kom daar echt nooit.”
Ze hebben elkaar leren kennen in de discotheek — en hij weet ‘zeker dat hij kinderen wil met haar’, zo vertelde hij eerder aan RTL Boulevard.
Kinderen
“Ze wilde me nog een keer zien. We hebben geen efoilen, jetskiën, gevaren gedaan. Niks van die dingen. We zijn lekker rustig gaan zwemmen, op het strand geweest, de bergen in. En elk stapje dat we maakten was bijzonder leuk.”
Hij vervolgt: “Ik ben zelfs op het punt dat ik zelfs – het is te vroeg, het is nog veel te vroeg – maar dat ik zeker weet dat ik met haar kinderen ga krijgen. Maar ik wil nog goed genieten van onze tijd nu alleen. Het is nu nog veel te vroeg”, zo vertelde Mike eerder.