Van mannen die seksistische grappen maken op tv tot straatintimidatie en femicide. Wat is er aan de hand met de man? In de nieuwste special zoeken we naar antwoorden, met onder andere coverster Annemarie Lekkerkerker.
Dít lees je in de nieuwste LINDA.meiden, WAT DE HEL.
PS: je kunt ‘m nu al volledig online lezen.
Annemarie
Mannen, doe normaal, vindt content creator Annemarie (23). Van Davey die rechtstreeks uit de oertijd citeerde bij First Dates tot Johan Derksen die begon over kaarsen. We wilden Annemarie dolgraag met Johan in gesprek laten gaan, maar daarvoor heen en weer reizen vond hij te veel gevraagd.
Annemarie: “Het pijnlijkst vind ik als mensen zeggen: ‘De ongelijkheid valt wel mee’. Dat staat zó haaks op de werkelijkheid.” Ze ziet het niet alleen in het nieuws, maar maakt het ook zelf mee. Zoals die keer op de middelbare school, toen jongens ‘daar moet een piemel in’ schreeuwden naar een meisje – of die keer dat ze tijdens een acteerauditie een ‘extreemrechtse tampon’ speelde. Ze vertelt er alles over in ons blad.
En meer
Daarnaast onderzoekt journalist Sanne van Rij uitgebreid wat er misgaat met de man. Vijf mannen delen hun – nogal traditionele – visie op de rolverdeling tussen man en vrouw. En ADF Samski deelt dat hij niet bang is om een traantje te laten.
Verder vind je een enige shoot met Sjorleone en actrice Ellie en worden we nat met Bachelorettes Beate en Diva. En OH, we zijn verliefd op Joann van den Herik en haar lover Husani.
Dit en nog veel meer lees je in de nieuwste LINDA.meiden (hebben we al gezegd dat je er een LINDA.meiden-journal bij cadeau krijgt?).
LINDA.meiden ligt donderdag 5 maart op de mat bij members. Het hele nummer lezen kan wél al in onze app (voor maar € 2,07 als je nog geen member bent). Liever los kopen? Op donderdag 12 maart liggen we in de winkels.







































