
Ondanks de wurgslang, duizenden hobby’s en het ochtendhumeurtje van Floris Göbel (28) zijn hij en Merel Udink (31) na negen jaar nog steeds head over heels.
Floris: “Ik was negentien, kwam net uit een relatie en verhuisde uit een dorp naar Amsterdam. Ik dacht: ik ga eens even lekker de vrijgezel uithangen. Maar toen stond Merel daar, op een borrel van onze studentenvereniging. Ik had nog nooit zo’n bloedknappe vrouw gezien.”
Merel: “Hij vroeg me mee als date naar een gala. Instagram was toen net een ding. Ik scrolde door zijn foto’s en was op slag verliefd, vond hem een soort Ken van Barbie. Ik ging mee als galadate en daarna was ik helemaal verkocht. Floris ging speechen, hij had zo veel charisma, ik dacht: die man heeft veel meer in huis dan alleen een leuke kop.”
LEES VERDER ALS MEMBER
- Onbeperkt toegang tot alle artikelen
- De chillste deals: win een e-reader of elektrische fiets
- Lees LINDA.meiden online
- Geen gedoe: iedere maand opzegbaar




































