REAL LIFE

Floris Göbel en lover Merel zijn head over heels: 'Het is niet moeilijk om het leuk te houden met zo'n parel'

Ondanks de wurgslang, duizenden hobby’s en het ochtendhumeurtje van Floris Göbel (28) zijn hij en Merel Udink (31) na negen jaar nog steeds head over heels.

Floris: “Ik was negentien, kwam net uit een relatie en verhuisde uit een dorp naar Amsterdam. Ik dacht: ik ga eens even lekker de vrijgezel uithangen. Maar toen stond Merel daar, op een borrel van onze studentenvereniging. Ik had nog nooit zo’n bloedknappe vrouw gezien.”
Merel: “Hij vroeg me mee als date naar een gala. Instagram was toen net een ding. Ik scrolde door zijn foto’s en was op slag verliefd, vond hem een soort Ken van Barbie. Ik ging mee als galadate en daarna was ik helemaal verkocht. Floris ging speechen, hij had zo veel charisma, ik dacht: die man heeft veel meer in huis dan alleen een leuke kop.”

MEER MEIDEN

DEALS

LIFESTYLE

Promotional Border
Funny columns, persoonlijke verhalen en lekkere deals in je inbox.

Funny columns, persoonlijke verhalen en lekkere deals in je inbox.

Meld aan

EXCLUSIEF VOOR MEMBERS