Roxy Dekker en Koen van Heest zijn toch wel hét celeb-koppel van Nederland. Je kan de twee vaak samen op het podium spotten, maar hoe is het bij de lovebirds als ze thuis zijn?
Roxy Dekker: 'Ik ben een varken thuis, Koen ruimt alles op'
De zangeres vertelt het op z’n Roxy’s in een interview met Radio 538.
Dag in het leven van Roxy Dekker
Radio-dj’s Bas en Dylan vragen Roxy hoe een gemiddelde dag er van haar uitziet. “Wij hebben in Koens huis een gym, daar ga ik lekker de loopband op. Dat doe ik niet elke dag, hoor. Dan ga ik naar Café Baskèts, mijn fave koffietent. Ik haal daar een lekkere matcha. Terug doe ik effe een potje Fortnite, of misschien wel drie of tien. Ik denk daarna heel hard na over welke auto ik wil en wat voor hond, want dat wil ik heel graag.”
Wat ze niet doet op een dag? “Ik laat vooral de was en vaat staan, en maak mijn bed niet op. Koen doet dat dus wel; ik ben echt een varken en hij ruimt op. We hebben een afspraak gemaakt: ik kook en hij doet de was.” It’s all about compromising.
Meditatie
Hoe Roxy tot rust komt tussen alle optredens en studiosessies door? “Die potjes Fortnite zitten er nu echt in bij mij. Ik zit in zo’n hyperfocus, dat ik even nergens aan denk. Heerlijk. Ik doe geen yoga, ga niet mediteren, maar lekker Fortniten.”
Huis Koen
Roxy heeft een eigen appartement in de Pijp in Amsterdam, maar is vooral in het nieuwe huis van Koen te vinden. Het huis is nu helemaal af en deze week deelden de twee een housetour. En ja, het heeft het allemaal: een sportschool, een huge bank om op te chillen, een chique badkamer én mega tv’s – waar Roxy samen met Koen op kan gamen. Love it.
