Vieze onderbroeken achter de bank of een huisbaas die het liefst overal camera’s ophangt: het leven op kamers is lang niet altijd huisje-boompje-feestje. In Kamer en Kwel delen jullie je opmerkelijkste huiservaringen.
Deze week spreekt LINDA.meiden met Romee* (28). Tien jaar geleden ontdekte zij de poep- en bloedresten van haar roomie onder de wc-bril.
Woonsituatie
Romee is achttien als ze voor haar stage tijdelijk naar Berlijn verhuist. Het zoeken naar een kamer blijkt lastig, waardoor ze meteen akkoord gaat met de eerste bezichtiging die ze aangeboden krijgt. Het was een klein appartement waar ze samen met een andere, internationale student woonde. In eerste instantie woont er een Russische student, maar zij maakt na een paar maanden plaats voor haar nieuwe Chinese roomie. Een schat van een meid – alleen is ze niet zo schoon.