Het was even stil, maar ‘zoo keeper’ Joe Exotic laat vanuit de gevangenis weer van zich horen. Hij doet er alles aan om vrij te komen, en schakelt daar nu Kim Kardashian voor in.
De Netflix-realityster, wiens naam eigenlijk Joseph Maldonado-Passage is, heeft eerder al om een ‘pardon’ gevraagd bij de Amerikaanse president Donald Trump.
Dat leverde hem niets op, dus besluit hij zijn pijlen nu op Kim te richten. Volgens The New York Post heeft Exotic een brief geschreven aan Kardashian, waarin hij vraagt om clementie. “Ik weet dat je me nooit hebt ontmoet en dat je me misschien ook wel nooit wil ontmoeten. Maar toch geloof ik in het feit dat jij de juiste ‘bagage’ hebt om het recht te doen zegevieren. Dat voel jij in je hart, Kim”, aldus Joe.