Een Nederlands vliegtuigje uit Lelystad is donderdag neergestort op het vliegveld van het Duitse Münster. Allebei de inzittenden, een Nederlander en een Duister, zijn overleden.
Dat meldt een woordvoerder van Buitenlandse Zaken.
Quote 500-lid
Verschillende media, waaronder Quote, melden dat het Nederlandse slachtoffer de vastgoedmagnaat Bert Verwelius uit Huizen is en dat het zijn vliegtuigje was waarmee gevlogen werd. Het andere slachtoffer zou een 59-jarige vlieginstructeur zijn.
Vliegtuigcrash
Volgens een woordvoerder van het vliegveld in Münster-Osnabrück is het neergestorte vliegtuigje een Beech G 58 Baron. Het toestel was rond 11.00 uur opgestegen uit Lelystad. Ongeveer een uur later, bij de landing in Münster, ging het mis. Waarom is nog niet bekend. Het was een vlucht waarbij de piloot bepaalde manoeuvres moet doen om het brevet te halen of te behouden.
Start je dag met een verse dosis nieuws in je mailbox – geselecteerd door de redactie van LINDAnieuws. Schrijf je hier in voor onze ochtendnieuwsbrief en begin je dag goed geïnformeerd.