Staatssecretaris Tamara van Ark volgt PvdA’er Martin van Rijn op als minister van Medische Zorg en Sport. Dat melden ingewijden donderdag aan ‘De Telegraaf’.
Van Rijn liet donderdag weten op 9 juli te stoppen als minister voor Medische Zorg, na in maart het stokje van Bruno Bruins te hebben overgenomen. Van Ark schuift dan op van het ministerie van Sociale Zaken naar Volksgezondheid. Wie haar plek overneemt, blijft onbekend.
Bruno Bruins werd tijdens een kamerdebat over het coronavirus onwel. Hij liet destijds op Twitter weten oververmoeid te zijn geraakt door het bestrijden van het coronavirus. Na zijn vertrek nam Van Rijn het tijdelijk over. ‘Nu de coronacrisis richting een volgende fase gaat, is het logisch dat er ook een einde komt aan mijn tijdelijk ministerschap’, zo schrijft Van Rijn donderdag op Twitter.
Nu de coronacrisis richting een volgende fase gaat, is het logisch dat er ook een einde komt aan mijn tijdelijk ministerschap. Uiteraard zet ik mij de komende weken volop in om met alle fantastische mensen in de zorg deze crisis zo goed mogelijk te blijven bestrijden.
— Martin van Rijn (@mjrijn) May 28, 2020
Lees ook
Sporters steken afgetreden minister Bruins hart onder de riem – en zijn maatje ‘snuf’ ook