Olof, bekend uit B&B Vol Liefde, is weer vrijgezel. De relatie tussen hem en Margje is over, vertelt hij aan RTL Boulevard.
“Het klopt, we zijn weer vrijgezel”, aldus Olof.
Olof uit B&B Vol Liefde
Ook vertelt Olof dat de beslissing om te stoppen met de relatie al een tijdje geleden is genomen door Margje en hem. Het was een gezamenlijk besluit, vertelt Olof, omdat het al een tijd niet meer goed ging tussen de twee.
“Ik zag het aankomen en allebei kwamen we tot deze beslissing”, aldus Olof. Maar tijd voor negativiteit heeft Olof niet: “Ik ben realistisch. Het leven gaat door. We blijven gewoon goede vrienden.”
Olof en Margje
De twee leerden elkaar kennen door de kleindochter van Margje. Zij had Olof in B&B Vol Liefde gezien en besloot hem een bericht op Instagram te sturen. En dat bleek een schot in de roos: Margje en Olof werden al gauw verliefd. “We houden van hetzelfde soort eten, het sportieve en lekker naar buitengaan”, vertelde het stel destijds.
Vorig jaar september vierden ze – toen nog gelukkig samen – hun eenjarig jubileum. Dat vierden ze toen samen op zeilvakantie: “Dat voelt wel goed. Ik heb mijn maatje gevonden — geweldig. We doen heel veel dingen samen.”
Dat de twee het altaar niet zouden redden samen, was al snel duidelijk. Trouwen zat er voor Olof namelijk niet meer in. “Nee, nee… Dat hebben we toch allemaal al meegemaakt?”, vertelde Olof vorig jaar al.