Mathilde Keuter, bekend uit het programma Urk!, is weer gelukkig in de liefde. Dat maakte de realityster zelf bekend op Instagram.
‘Kalletjen’, schrijft ze bij de foto – dat betekent ‘geliefde’ in het Urks.
Mathilde Keuter uit Urk!
Op de foto is Mathilde met haar nieuwe liefde te zien; een hard launch op Instagram, dus. Het gaat om Davy, en de volgers van Mathilde schrijven in de comments dat hij niet uit Urk komt. Hoe het stel elkaar heeft leren kennen, is niet bekend.
De nieuwe relatie van Mathilde wordt met veel enthousiasme onthaald door haar volgers. ‘Het is je gegund’, is te lezen in de comments. ‘Jullie passen echt goed bij elkaar’, schrijft een andere volger.
Bevallen
In februari van 2025 beviel Mathilde van haar tweede kind, een dochter. ‘Vanmiddag om 13:54 is mijn prachtige dochter geboren!’, schreef Mathilde destijds op Facebook. ‘Haar naam is Gerda. Vernoemd naar haar trotse Tutte. Alles gaat goed met ons. Ik ben enorm verliefd.’ Mathilde heeft ook een zoon, Jason.
Mathilde kreeg bij de bekendmaking van haar tweede zwangerschap veel vragen over de vader. Ze maakte toen bekend dat ze gebruik had gemaakt van een donor.