Vanessa Bryant heeft een stukje gerechtigheid gevonden na het overlijden van haar man Kobe Bryant en hun dertienjarige dochter Gianna, meldt ‘E! Online’.
De Californische gouverneur Gavin Newsom heeft een wet aangenomen die verbiedt dat eerste hulpverleners foto’s maken bij een ongeval, iets wat gebeurde na de helicoptercrash van Bryant, zijn dochter en een aantal inzittenden.
Kobe Bryant
Iemand die die wet overtreedt kan een boete van 1000 dollar tegemoet zien. Hierbij gaat het om foto’s van gewonden of zelfs overleden mensen en de plek waar het ongeval heeft plaatsgevonden. Foto’s mogen alleen gemaakt worden indien dat het onderzoek helpt, maar ze mogen onder geen enkel beding uitgegeven worden aan media.