Afgelopen nacht heeft een heftige explosie plaatsgevonden in een appartementencomplex in Parijs. Er zijn vooralsnog geen slachtoffers gemeld.
Het gebouw met 27 appartementen is ontruimd.
Oorzaak explosie
De oorzaak van de explosie is nog onduidelijk. Volgens de brandweer zou het complex niet aangesloten zijn op aardgas. Door de brand zouden er ook gasflessen zijn ontploft die op de balkons van vele appartementen stonden. Ooggetuigen hoorden een harde knal. De explosie is op beeld vastgelegd en daar is de ontploffing duidelijk te zien.
De appartementen bevinden zich aan de Boulevard Macdonald in het 19e arrondissement. Een groep van tachtig brandweerlieden rukte uit om de brand te blussen en het gehele complex te ontruimen. De bewoners zijn opgevangen in de dichtstbijzijnde sporthal.
PARIS : Important incendie en cours dans un immeuble du Boulevard Macdonald, dans le 19ᵉ arrondissement, des dizaines de pompiers mobilisés.pic.twitter.com/zXVnOzuQrF