Actrice en presentatrice Jasmine Sendar (47) is bevallen van haar tweede kindje. Dat maakt ze op Instagram bekend. ‘We maken het goed en zitten heerlijk in onze bubbel.’
Het meisje is op 15 oktober geboren en heeft de naam Jaxx Lou-Ann gekregen.
Jasmine Sendar is bevallen
‘Ons lieve kleine meisje, ons wonder Jaxx Lou-Ann is geboren en de roze wolk is real. Wat verrijk je nu al ons leven’, schrijft ze bij een foto waarop de handjes van het meisje te zien zijn. Jasmine liet eerder al weten dat ze genoten heeft van haar zwangerschap. De actrice heeft al een zoon van negentien.
Mensen reageerden vaak verbaasd als ze haar groeiende babybuik zagen: ‘Jeetje, dat je nu weer helemaal opnieuw wilt beginnen.’
Daarover vertelde Jasmine eerder in LINDA.: “Terwijl ik alleen maar denk: héérlijk juist, baby’s zijn geweldig. Mijn eierstokken zijn nooit met rammelen gestopt, dus ik ben blij dat het me gegeven is om nog een kind te krijgen. Met een man op wie ik ontzettend verliefd ben.”
Jasmine en Justin
Jasmine en haar vriend Justin ontmoetten elkaar twee jaar geleden via een datingapp. Hij woont in Antwerpen, zij in Amsterdam – en dat willen ze de komende tijd graag zo houden. “Prima hoor, gaan we toch een beetje heen en weer pendelen?”, vertelt ze. “Het enige nadeel is dat we nu alles dubbel moeten aanschaffen: twee keer een kinderstoel voor in de auto, twee commodes, et cetera. Maar ach, als dat alles is?”
“Justin is negen jaar jonger, maar een oude ziel. Terwijl ik juist een jonge tut ben. Merk je dus niks van. Al ben je op onze leeftijd wel sneller open. Er is geen tijd meer voor bullshit, dus ga je meteen de diepte in: wat wil je nog van het leven? Wat zijn je dromen? En ja, ook de kinderwens was al besproken voordat we elkaar in het echt ontmoetten”, aldus Jasmine in het interview.