Dansmarathon-finalisten Toon en Maria hebben een geldbedrag van duizenden euro’s in ontvangst mogen nemen.
Een initiatiefneemster startte een crowdfundingsactie nadat het stel de tweede plaats behaalde en daarmee naast de hoofdprijs greep.
Dansmarathon-finalisten
Toon en Maria, die bijna vijftig uur dansten, kregen als troostprijs twee kaartjes voor Disneyland Parijs in plaats van een ton. Maar dankzij de doneeractie ontvangen ze toch een bedrag van maar liefst 35.678 euro. “Ik heb geen woorden meer. Het is gewoon te gek”, vertelt Maria aan Hart van Nederland.
Het grootste deel van het geldbedrag gaat naar de zorgtuinderij waar hun minderbegaafde zoon Richard (34) een paar dagen in de week werkt.
Geldbedrag
Het bedrag gaat ten goede komen aan een feest voor alle betrokkenen van de zorgtuinderij en de zorgverleners van Richard. Ook gaat een groot deel naar de weekendopvang voor Richard. Daarnaast komt er een potje voor activiteiten vanuit de zorgtuinderij en wordt een beamer voor de kantine aangeschaft.