• HOME
    HOME
  • Trending
    Trending
  • Lifestyle
    Lifestyle
  • Premium
    Premium
  • Shop
    Shop
  • Meer
  • LINDA

    NIEUWS

    LINDA.SLAAPZONDAG

    Bijslapen, bijkletsen of gewoon bij elkaar zijn: tijdens de eerste LINDA.slaapzondag op 28 september boeken lezers een hotelovernachting met minimaal 20 procent korting. Wat een feest! Ook LINDA.255 – die op 18 september verschijnt – staat volledig in het teken van slapen. Heb je als merk relevante content die goed aansluit op dit thema en wil je eens sparren over hoe we elkaar daarin kunnen versterken? Neem dan contact op met Susan: susan.vanmalssen@linda.nl

    OKTOBER WOONMAAND

    Wonen, design en interieur waren altijd al belangrijke thema’s voor LINDA., maar sinds dit voorjaar is het een vaste waarde voor zowel print als online. Zo nemen we in LINDA.magazine elke maand een uitgebreid kijkje in een inspirerend interieur en zoeken we er voor de shoppingpagina bijpassende meubels en accessoires bij, zodat de lezer zich thuis direct praktisch kan uitleven.

    Voor oktober-woonmaand stelden we een exclusief woonpakket samen:
    2x een 1/1-advertentiepagina in LINDA.255 (18-9) & LINDA.loves najaar (4-9) (totale mediawaarde: € 16.500) nu voor € 10.000 net/net.

    Reserveer snel via je accountmanager of neem contact op met Susan: susan.vanmalssen@linda.nl

     

    IN DE SPOTLIGHT

    LINDA. TIKTOK

    Op ons LINDA.-TikTok-kanaal brengen we LINDA. tot leven met snelle, creatieve formats die passen bij het platform én bij onze community. De video’s zijn kort, slim en grappig: of het nu gaat om backstage favorieten, BN’ers of anekdotes van Linda de Mol zelf. Ook jouw merk kan een plek krijgen binnen deze content. Dat kan in een concept op maat of mooi verweven in de bestaande formats die je raken, geestig, herkenbaar zijn en altijd authentiek. Neem bijvoorbeeld eens een kijkje bij ‘Familiegeheimen’, ‘Behind the scenes’ of ‘De carrière-stoel’. En volg @LINDA. hier.

    VOGUE’S VISSIONAIRES

    Vogue’s Visionnaires geeft het woord aan toonaangevende professionals uit de wereld van mode en cultuur en laat ze in persoonlijke portretten over hun vak vertellen. Wat zijn de belangrijkste lessen die ze leerden? En wat dragen ze over aan de volgende generatie? De Vogue’s Visionnaires zijn stuk voor stuk ervaren voorbeelden van leiderschap, creativiteit en vernieuwing waar we veel van kunnen opsteken.

    Wil je als adverteerder deelnemen aan Vogue’s Visionnaires? Dat kan. Op basis van drie interviews die we plaatsen in een advertorial ROS op vogue.nl. Met extra aandacht in onze Instagram-stories, op Facebook en in de Vogue-nieuwsbrief. Alle advertorial-interviews verzamelen we in een rits, inclusief herkenbare branding voor meer zichtbaarheid.

    Meer weten? Neem dan contact op met Sophie: sophie.lamkin@linda.nl

     

    CASES

    LINDA.MEIDEN X bol.

    Voor hun nieuwste campagne zocht bol. contact met hét GenZ-platform: LINDA.meiden.

    Samen kwamen we tot een geweldig idee: een native rubriek in de succesvolle Hey meiden, de podcast met als thema ‘Uit je cocoon’. In drie afleveringen vertelden Lisa Volkers en Anna van Borre de luisteraars hoe je je huis het beste opruimt en schoonmaakt én hoe je van je wandeling een work-out maakt. De snippets van deze afleveringen plaatsten we bovendien op LINDA.meiden-TikTok en Instagram.
    Waar onze branded content op TikTok organisch gemiddeld 2.000 videoweergaven haalt, waren dat er voor de tweede bol.-video maar liefst 60.000. Met een gemiddelde kijktijd van 17 sec een heel mooi resultaat. Kijk de TikTok-videos hier: video 1 en video 2

    Meer weten over deze samenwerking? Neem dan contact op met Sherida: sherida.jansen@linda.nl

    LINDA. X SHOEBY

    Om de Shoeby-campagne: ‘Personal Styling maakt mensen gelukkig’ kracht bij te zetten, startten we op LINDA.nl met redactionele aandacht. Voor de onlinerubriek Zij is de baas interviewden we Jill van Deursen, CCO en mede-eigenaar van Shoeby.

    Om LINDA.volgers aan te haken bij het onderwerp ‘personal styling’, plaatsten we vervolgens een interactieve story waarin we hen de vraag stelden: Waar zou jij graag stylingadvies over willen krijgen? In een andere story die we daarna plaatsten, kregen volgers de mogelijkheid zich aan te melden voor het LINDA.Lab, waarmee ze kans maakten om de personal styling van Shoeby zelf te ervaren. Drie gelukkige volgers kregen die kans, de LINDA.-redactie schreef een online artikel over hun ervaringen en natuurlijk legden we de alles vast op beeld.

    We plaatsten online een shoppable advertorial, ‘Shop the look’, waarin we meerdere Shoeby-kledingstukken en accessoires een directe clickout naar de webshop gaven én we plaatsten een 1/1 advertentiepagina met QR-code naar de website online. Ook creëerde de LINDA.redactie een inspirerende 1/1 advertorial in print en kwam er een loyaliteitskaart in het magazine, met daarop een exclusieve 25% korting voor onze abonnees.

    Tot slot zetten we de rubriek ‘Cadeautje op Dinsdag’ in. In deze rubriek vinden LINDA.premium abonnees elke week een exclusieve verrassing. Op 27 mei maakten zij kans op een Shoeby-shoptegoed van €250 én stylingadvies van een personal stylist in een van de winkels. Tien gelukkige winnaars waren dolblij met dit cadeau.

    Overall scoorde de gehele campagne boven benchmark en realiseerden we een brutobereik van 1.7 mio. “Een succesvolle samenwerking die smaakt naar meer”, aldus het team van Shoeby.

    Meer weten over een samenwerking als deze? Neem dan contact op met Sucile: sucile.verhoeven@linda.nl

    AAN HET WOORD

    Tiktok, Instagram, de LINDA.meiden-podcast: voor de commerciële samenwerkingen die Joanne maakt, heeft ze de beschikking over een divers en uitdagend speelveld. Naast LINDA.meiden is Joanne bovendien verantwoordelijk voor het contact met alle pr-bureaus waar we mee werken. Samen met deze bureaus kijkt ze naar de mogelijkheden waarop klanten kunnen adverteren op de verschillende platforms van LINDA., LINDA.meiden en vogue.nl. Ook bekleedt Joanne een ondersteunende rol als sales support voor verschillende accountmanagers. Daarnaast vindt ze het heerlijk om intern zaken te regelen en is ze een kei in mensen met elkaar verbinden.

    “In mijn rol als accountmanager vind ik het klantcontact en relatiebeheer het allerleukst. Met klanten een band opbouwen en samen het beste resultaat bereiken, geeft mij een fijn gevoel. Als support vind ik de nauwe samenwerking met mijn salescollega’s heel leuk en regel ik graag voor klanten de ‘praktische’ zaken, zodat de samenwerking goed en soepel verloopt.” Een echte teamplayer én spin in het web dus, waar we heel blij mee zijn.

    REDACTIONELE KALENDER ONLINE & PRINT

    JUNI 2025 LINDA.NL

    Voor LINDA.premium brengen we op LINDA.nl twee rubrieken terug van weggeweest:
    Een kijkje in de portemonnee, waarin lezers een sneak peek in haar beurs geeft. Wat zijn de inkomsten en uitgaven, de vaste lasten en wat staat er op de spaarrekening?
    De Erfenis vertelt over nalatenschappen. Soms een prettige financiële meevaller, soms de oorzaak van een hoop familiegedoe. En wat als een erfenis uit onverwachte hoek komt?

    Een heerlijk vers LINDA.vakantieboek rolde van de pers, alle content is natuurlijk ook op premium te lezen.

    We startten met een nieuwe LINDA.podcast Kapper van de sterren. In de roemruchte Kapsalon In de Jordaan in Amsterdam komt elke week een Bekende Nederlander langs bij eigenaar-kapper Siko van Berkel. Terwijl deze gast geknipt, gekleurd of gestyled wordt, ontstaat vanzelf een ontspannen, vrolijk maar ook openhartig gesprek. Siko neemt onder meer Roxeanne Hazes, Linda Hakeboom, Fred van Leer, Ilse Warringa, Bobbi Eden en Bente onder handen.

    Ook gaven we een nieuwe draai aan de rubriek Zij is de baas op LINDA.nl, in samenwerking met Gassan.

    JULI 2025

    Rond het EK Vrouwenvoetbal bellen we met ex-topsporter en sportpresentator Sanne van Dongen, om te horen wat haar voorspellingen zijn. En natuurlijk vind je komende zomer op LINDA.nl alles wat met zon, zee, en strand te maken heeft.

    14 AUGUSTUS 2025

    LINDA. 254 met het thema Kop in ’t zand gaat over nog even niet willen dealen met de realiteit, zo vlak na de zomer. Schaatskampioene Antoinette Rijpma-de Jong showt heerlijke Indian summer-mode, we portretteren bekende Nederlanders die pottenbakken en spreken zes jongeren met de ziekte van parkinson. Ook een persoonlijk verhaal over een vrouw die spijt heeft dat ze ooit moeder is geworden en een pleidooi voor de lieve, kwetsbare man.

    LINDA.254 verschijnt 14 augustus en sluit 2 juli. Meer weten? Neem dan contact op met Susan: susan.vanmalssen@linda.nl

    SEPTEMBER 2025

    Na de zomer zal seksuologe Eveline Stallaart op LINDA.nl beginnen met een column waarin ze (anonieme) cases uit haar praktijk duidt. Seks is bijvoorbeeld een vaak besproken onderwerp: verschil in verlangen, pijn tijdens de seks, seks na een ziekte of aseksualiteit.

    21 september starten we met de mini-documentaireserie (video) in samenwerking met Alzheimer: Mijn moeder heeft dementie. In vijf afleveringen van vijf minuten volgen we een dochter met een moeder met dementie. Rondom dit onderwerp zullen we extra content maken, zoals uitgebreide achtergrondverhalen en persoonlijke interviews. Ook brengen we de rubriek Mantel der Liefde extra onder de aandacht.

    4 SEPTEMBER 2025

    Met LINDA.loves 18 duiken we vol enthousiasme het najaar in. Want niets fijner dan in één oogopslag helemaal up to date zijn wat betreft de nieuwste modetrends, interieurs en bucketlist reisbestemmingen, zoals Costa Rica en Zürich. Ook is er natuurlijk aandacht voor de leukste adresjes in eigen land en net over de grens. We kijken binnen bij Maartje Diepstraten van reis- en lifestyleplatform Barts Boekje en bij beauty-tycoon Aerin Lauder.

    LINDA.loves 18 verschijnt 4 september en sluit 21 juli. Vragen? Neem dan contact op met Susan: susan.vanmalssen@linda.nl

    5 SEPTEMBER 2025

    Schreeuwend vanuit de Python is content creator Rhodé Kok de guest editor voor de najaarsspecial van LINDA.meiden met het thema ‘Rollercoaster’. Want het leven is een rollercoaster, en met hormonen ga je twee keer extra over de kop. Terwijl de hormonen door ons lijf gieren houden we alle ballen hoog. Op tijd in de collegebanken zitten, je koelkast schoonmaken, planten water geven, leipe carrière maken en oja, in leven blijven? In dit nummer zoeken we uit wat al die hormonen met ons doen, leren actrice en zangeres Pommelien Thijs en acteur Daniël Kolf elkaar beter kennen in het dubbelinterview. Zangeres Luna laat haar spicy kant zien en we kunnen genieten van een heerlijk hotte shoot met presentatrice Moïse Trustfull en haar lover Kaj.

    LINDA.meiden najaar verschijnt 4 september en sluit 21 juli. Meer weten over deze editie en/of samenwerkingsmogelijkheden met LINDA.meiden? Neem dan contact op met Joanne: joanne.lagerweij@linda.nl

    Volg ons

    FacebookTikTokInstagramYouTubePinterestWhatsApp

    Adverteren

    mogelijkheden

    Nieuwsbrief

    schrijf je in

    Contact

    vacaturescolofonklantenservice

    LINDA.foundation

    steun gezinnen

    Voorwaarden

    gedragscode LINDA.gebruiksvoorwaardenleveringsvoorwaardenprivacyverklaringcookieverklaring