
Dadels, kurkuma, olijfolie: realityster Jawahir Khalifa trekt doodsimpel de supermarkt leeg voor haar beautyhacks.
JUNGLE-ERFENIS “Het is zeven maanden geleden dat ik in de Colombiaanse jungle zat voor Echte Meisjes en nóg zie ik waar de muggen me hebben gebeten. Die beesten waren hybrid ofzo. Ik heb littekens op mijn benen.”
BEAUTY IN THE AIR “Voor een vliegreis: comfy kleren aan, haar in een knot, ik nestel me in mijn stoel, plak eye pads onder mijn ogen, smeer mijn gezicht in met een crème tegen de droge lucht en bestel een wijntje.”
SOMALISCHE BEAUTYHACK “Mijn oma zweert bij het eten van drie dadels op een nuchtere maag om vezels binnen te krijgen. Dadels zijn iets bijzonders in de islam. Ze staan voor genezing.”
VERDER LEZEN?
- Exclusieve rubrieken en columns van o.a. Sophie Milzink
- De chillste deals: win een e-reader of elektrische fiets
- Alle magazine artikelen digitaal lezen in de app
- Geen gedoe: iedere maand opzegbaar




































