Hoezo is K3 zoekt K3 alleen maar leuk voor kinderen? Dankzij de snedige opmerkingen van K3-koning Gert Verhulst én het publiek was het gisteren voor álle leeftijden genieten geblazen.
Deelneemster Pippi-Lotte Maessen zorgde ervoor dat ook papa’s uit hun plaat gingen op de tribune. ‘Die zingt letterlijk uit volle borst!’
Pippi zonder Langkous
Met haar pronte boezem en ultrakorte rokje wist ze de de boel behoorlijk op stelten te zetten. De mannen gingen allemaal plat, maar de dames van K3 waren kritisch. Roodharige Karen sloeg meteen haar klauwen uit: ‘Als je achttien bent, kun je je naam veranderen, he!’ Terwijl je met een naam als Pippi-Lotte toch geboren bent voor een plek in K3, lijkt ons. Grote kans dat álle papa’s vooraan staan.

















