Guus Meeuwis volgt Marco Borsato op als coach in het programma The Voice of Holland. Dat werd gisteren tijdens de uitzending van de finale bekendgemaakt.
Marco was er vijf seizoenen bij, maar stopt vanwege een overvolle agenda.
Marco stopt
Succes makker, met die woorden stond Marco zijn rode draaistoel af. Hij blijft echter nog wel The Voice Kids doen, dat binnenkort begint.
Aanwinst
Volgens Erland Galjaard, de programmadirecteur van RTL, is de Brabander aan aanwinst: Helemaal te gek dat hij ‘ja’ heeft gezegd tegen The Voice. Met Marco nemen we afscheid van de godfather der coaches. Hij heeft de meeste overwinningen op zijn naam staan. En met Guus hebben we wederom een topartiest binnengehaald die met zijn staat van dienst heel belangrijk is voor de muziekindustrie en daarom als geen ander past in het rijtje van de coaches.

















