De geboorte van de zoon van de Enschedese Christiaan Bruinink was een traumatische ervaring: Aleksandr is niet vredig overleden, maar met geweld omgekomen, vertelt de vader aan De Telegraaf.
Aleksandr lag in een stuitligging in de baarmoeder.
‘Het kind bleek kapot’
Het jongetje werd bij 25 weken gehaald, maar kwam voor het oog van de ouders in twee losse delen ter wereld: eerst het lijfje, en zo’n anderhalf uur later het hoofdje – dat achter was gebleven in de baarmoeder – via een keizersnede. Het kind bleek kapot, vertelt Christiaan.
‘De gynaecoloog trok aan de beentjes’
Op 17 april 2013 beviel Christiaans Russische vrouw Irina bij het perinatologisch centrum van de Isala-klinieken in Zwolle van het levenloze jongetje. De gynaecoloog is meteen aan de beentjes gaan trekken en vervolgens aan het rompje, zegt Christiaan. Het hoofdje kwam klem te zitten: Ik zag hem trekken. In een split-second had ik willen roepen: niet zo hard!














