Op LINDA.tv worden in ‘OFFLINE‘ worden vijf mensen gevolgd die compleet verknocht zijn aan hun telefoon en het 72 uur zonder hun mobieltje moeten stellen.
Wij vroegen ons af: hoe lang zouden we het zelf eigenlijk volhouden?
Pijnlijk, deze uitslag
En daarom ontwikkelden we een quiz. Op de redactie kwamen we er niet al te best van af, als we eerlijk zijn. Hoe doe jij het? Kun jij je telefoon makkelijk een paar dagen missen?
Even lekker eruit
Deze quiz speel je trouwens niet alleen om jezelf wat beter te leren kennen – je kunt er ook nog wat mee winnen. Je maakt namelijk kans op een weekend in een Tiny House van Droomparken voor twee personen. Zo’n recreatiewoning is een ideale ontsnapping uit je drukke bestaan. En klein of niet, binnenin vind je alles wat je nodig hebt: een bed, keuken, badkamer, eetbar, bank en voldoende opbergruimte. Meer informatie vind je hier.