Schrijfster én gasthoofdredacteur Laura Maaskant (21) weet dat ze ongeneeslijk ziek is, terwijl zanger Waylon (35) jarenlang zijn best heeft gedaan om zichzelf te vernietigen.
Voor de nieuwe LINDA.meiden interviewen ze elkaar.
‘Grote eer’
Toen Laura iemand mocht uitkiezen om een fotoshoot mee te doen, dacht ze gelijk aan Waylon. En die zei meteen ja. Ik vind het een grote eer dat iemand die in deze fase van haar leven zit, mij nog graag wil ontmoeten, zegt hij in de backstagevideo. De zanger beschrijft Laura als levenslustig, positief en lief. Laura beschrijft Waylon op haar beurt als energiek, eerlijk en toch ook wel een beetje sexy.
‘Ik heb gekke dingen gedaan’
Ik heb de hoop op genezing losgelaten, zegt Laura in het blad. Maar ik ben benieuwd hoe jij daarin staat. Jij zoekt de dood soms bewust op, door op het randje te leven. Waylon: Ik heb inderdaad gekke dingen gedaan, ik heb zelfs een overdosis genomen. Dat leerde me dat er een grens is en ik ben toen met drugs gestopt. Toch voelt hij zich soms nog erg depressief. Vergeleken met jou haal ik nog geen tiende uit mijn leven.
De nieuwe LINDA.meiden ligt dinsdag 24 november in de winkel. Bestellen? Dat kan hier.