Hoe het wasvoorschrift eruit ziet, vragen we ons af, maar lingeriemerk La Perla heeft speciaal voor hun zestigste verjaardag een mini-collectie uitgebracht met ondergoed waarin 24-karaats goud is verwerkt.
Voor het ondergoed wordt satijn, tule en gouddraad gebruikt. Keuze zat: je kunt kiezen tussen een negligé, slipje en bh.
Maatwerk
Verwacht niet dezelfde dag uit de winkel te wandelen met je setje. Het spul wordt met de hand gemaakt in een atelier in Bologna, Italië. Eerst worden je maten opgenomen op 26 verschillende plekken, dan mag je een model passen, waarna je maten worden opgestuurd naar Italië. Na een maand mag je weer terugkomen voor een ‘doorpasmoment’. Dan en alleen dan krijg je hem mee naar huis. Maar deze punctualiteit is wel zo fijn, want de negligé kost ongeveer € 13.000 en de string is € 1.600.



















