Één van de Millenniumdoelstellingen voor 2015 van de Verenigde Naties is: basisonderwijs voor álle kinderen. Deze kinderen uit Ethiopië hebben steun gekregen van Unicef: zij kunnen onderwijs volgen, mét nieuwe schooltassen. En die laten ze het liefst nooit meer los.
Unicef en ING helpen samen mee aan het millenniumdoel van de VN en zorgen ervoor dat kinderen in ontwikkelingslanden naar school kunnen. Wereldwijd kunnen ruim 61 miljoen kinderen namelijk niet naar de basisschool.
Leren is een
Wij hoeven niemand te vertellen dat kinderen het ‘naar school gaan’ nodig hebben. Onderwijs geeft kinderen kennis, vaardigheden en de zelfverzekerdheid om een betere toekomst op te kunnen bouwen. Daarnaast zijn scholen ook belangrijk voor de ontwikkeling van een samenleving: een kind dat onderwijs krijgt, kan z’n kennis weer doorgeven aan volgende generaties.

















