Hoe ga je om met online haters? De Amerikaanse acteur Kal Penn laat zien hoe hij zijn trolls terugpakt en tegelijkertijd de wereld een stukje beter maakt.
Narigheid
De narigheid begon voor de acteur (bekend van de televisieseries House en Designated Survivor) toen hij op Instagram een screenshot van een sms-conversatie deelde. In het gesprek is te lezen hoe afgrijselijk hij het vindt dat de Amerikaanse president veel moslims en vluchtelingen heeft verboden het land binnen te komen. Niet veel later kreeg de acteur daar een hele nare reactie op:
Geld inzamelen
Kal liet het er niet bij zitten en zette meteen een actie op touw. Hij riep op om geld in te zamelen voor Syrische vluchtelingen – in de naam van de man die een racistische opmerking naar de acteur maakte. “Wij zijn beter dan die haatdragende mensen die zeggen dat wij niet in dit land thuishoren,” schrijft de acteur over zijn actie. “We zetten de bekrompenheid van deze mensen, en van de president, om in liefde.”
Groot succes
Het is niet de eerste keer dat Kal Penn zich van zijn politieke kant laat zien. Hij heeft namelijk een jaar lang voor Obama gewerkt in het Witte Huis. De actie van de acteur is in ieder geval nu al een groot succes, want er is al meer dan 30.000 dollar ingezameld.