LINDA.Foundation wil haar gulle gevers graag in het zonnetje zetten en heeft daarom de titel LFF van de week (je weet wel, vrij vertaald naar BFF) geïntroduceerd. Onze LFF v/d Week-titel gaat naar Wolz Handmade.
Margo Tam en Monique de Laat-Sakko breien al twee jaar bags, clutches en andere leuke zaken voor goede doelen. De verkoop van deze artikelen gaat via internet en via fairs, zegt Monique. Margo en ik hebben nu samen een stichting opgericht en inmiddels hebben we al een paar duizend euro opgehaald. Van dit bedrag hebben wij € 1000 aan LINDA.Foundation gegeven.
Baby clutch
De twee vrouwen hebben nu een nieuwe topper in hun collectie: de gebreide baby clutch. Een deel van de opbrengst van de verkoop gaat ook naar de LINDA.Foundation.
We willen Wolz Handmade ontzettend bedanken voor hun gulle bijdrage en wensen ze enorm veel succes met het verkopen van hun mooie artikelen.

















